KONST / Litografier / Färglitografi 13418122
nr 1341 8122
Birgit Skiöld
(1923-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/150, daterad 1966. Motivet: 45x60 cm
Birgit Skiöld-Bird, svensk-brittisk målare och grafiker född 1923, död 1982 .
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:51:51
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Birgit Skiöld
Läs mer om Birgit Skiöld